Kilplaste teemapark

Kilplaste teemapark asub Müüsleri küla pargis ja selle ümbruses, rajatava Vabadussõja teemapargi vahetuses naabruses. Kilplased on naljanditegelased, kes on kuulsad ebaotstarbeka, mõttetu tegevuse ja narritempude poolest. Teemapark pakub kilplaste muistenditega seotud elamusretki, temaatilisi üritusi, meisterdamist käsitöötoas jne.

Norra Allikate Põhjavärav

Looduskeskus “Norra Allikate Põhjavärav” asub Järvamaal Koeru vallas Norra külas, Endla loodukaitsealale ja Norra allikatele viival teel. Meie eesmärgiks on pakkuda kohalikele elanikele ning loodus- ja kultuurihuvilistele, nii sise- kui välisturistidele, kõigile kellel on huvi ja soov kaeda Endla looduskaitseala unikaalset loodust ja inimeste loodud kultuurikeskkonda, viibida selle puutepunkti piirimail “Norra Allikate Põhjaväraval”.

Kiruvere Muinaslaager

Kiruvere Muinaslaager on kord aastas Harjumaal Kõue vallas toimuv muinasajaloo taaskehastajate ja ajaloohuviliste kokkutulek, kelle eesmärgiks on Eesti muinasaja tõepärane rekonstrueerimine ja tutvustamine, toetudes ajaloolaste ja arheoloogide uurimustele. Laagrite toimumist ning õpitubade korraldamist veab Austrvegr Selts.